ILDIRI BALIK RESTAURANT

Hakkımızda

Her şey taze ve günlük..

Denize karşı doyumsuz lezzetler tatmak isteyenlerin tercihi Ildırı Balık Restaurant, deniz mahsulleri alternatiflerinin sunulduğu keyifli öğlen ve akşam yemekleri ile hizmetinizdedir.

Müşterilerimize en taze balığı sunmak ve bu lezzeti size en uygun fiyatlara yaşatmak bizim için çok önemlidir. Kaliteden ödün vermeden uyguladığımız uygun fiyat politikamız, güler yüzlü servis anlayışımız ile misafirlerimizin hafızalarında kalabilmeyi başarı ilkesi olarak kabul ettiğimiz için müdavim sayımız her geçen gün artmaktadır.

Denize karşı balık keyfi..

Siz de balık restaurantımızda olmanın ayrıcalık olduğunu düşünen, her gittiğinde kendisini bir gurme gibi hisseden, deniz mahsulleri ve taze balık yemeyi seven, farklı lezzetler tadacağını bilen, Çeşme Ildırı’da denizi koklayıp şehrin stresinden uzaklaşmayı tercih eden müdavimlerinden birisi olmaya davetlisiniz. Geniş şarap menümüzden istediğiniz birçok şarabı seçme imkanına sahipsiniz.

Aile yemekleri, dost sohbetleri, iş toplantıları, öğlen rakıları, doğum günleri gibi tüm yemekli organizasyonlarınızı bu sıcak ve samimi ortamdan yapmaktan keyif alacaksınız.
Eğer bir balık tutkunuysanız Ildırı Balık Restaurant mutfağında mevsimine göre zengin balık çeşitleri sizin içinde vazgeçilmez olacaktır.

Ildırı Balık Restaurant

Ildırı Balık Restaurant

İşletme politikamız..

Ildırı Balık Restaurant’ta sunduğumuz bütün yiyecekler, konusunda uzman personelimizin özenle seçtiği malzemelerden yapılıp gerekli hijyen ve itina en üst düzeyde tutulmaktadır.

4 mevsim haftanın 7 günü saat 08:30 – 00:30 saatleri arasında hizmetinizdeyiz.